Włoszakowicki Dzień Seniora

Wtorkowe popołudnie i wieczór 14 listopada upłynęły we włoszakowickiej sali widowiskowej GOK pod znakiem Dnia Seniora. Imprezę zorganizowało jak co roku miejscowe Stowarzyszenie – Koło Gminne Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Oficjalnego otwarcia spotkania dokonali wiceprezes STERiI Jan Łabiński, który przywitał zaproszonych gości, oraz prezes Stowarzyszenia Maria Marynowska, która złożyła wszystkim świętującym okolicznościowe życzenia. Do życzeń dołączył się również obecny wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak. Następnie włodarz naszej gminy oraz przewodniczący Rady Gminy Kazimierz Kurpisz wręczyli seniorom słodkie upominki. W imprezie uczestniczyła też dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Włoszakowicach Agnieszka Patalas.

Po przerwie obiadowej przyszedł czas na część artystyczną. Na scenie zaprezentowało się siedmioro solistów Studia Muzyki Szymona Gądy, w tym: Klaudia Piechel, Zofia Kaźmierczak, Franciszek Nowak, Laura Obiegała, Lena Mikołajczak, Roksana Maćkowiak i Sylwia Miś. W wykonywanym przez nich repertuarze znalazły się przeboje polskiej muzyki rozrywkowej.

W trakcie spotkania seniorzy mieli także okazję zabawić się na parkiecie. O oprawę muzyczną imprezy zadbał didżej Marian Furman.

A.A., zdj. D. Jerzyk

Galeria