Teatrzyk cieni we Włoszakowicach

Mnóstwo małych widzów i ich rodziców zgromadził Teatrzyk cieni zorganizowany w niedzielę 11 lutego we włoszakowickiej sali widowiskowej GOK. Wydarzenie to stanowiło doskonały początek zaczynających się właśnie ferii zimowych.

Dzieci z całej okolicy miały okazję obejrzeć przedstawienie na podstawie bajki Disneya pt. „Dumbo”. Historia małego słonika zaprezentowana za pomocą światła i cienia niezwykle zaciekawiła kilkuletnich widzów, zasiadających wygodnie na kocykach i poduszkach. Bezpośrednio po spektaklu odbyły się jeszcze energiczne zabawy z animatorami.

Współorganizatorami teatrzyku byli firma animacyjna AniMiś i Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowicach. Wydarzenie otworzyła dyrektor GOK Agnieszka Patalas.

A.A., zdj. D. Jerzyk