Koncert „Wiosenne tonacje”

Publikujemy długo wyczekiwany koncert „Wiosenne tonacje” w wykonaniu instruktorów muzycznych oraz w większości absolwentów Ogniska Muzycznego we Włoszakowicach. Na jego repertuar składa się ambitna polska muzyka rozrywkowa sprzed lat, w tym przede wszystkim utwory Zbigniewa Wodeckiego, ale też Ewy Bem i Andrzeja Zauchy.

Wśród wykonawców koncertu znaleźli się: Katarzyna Kaczmarek, Sabina Michalak, Halina Kaczmarek i Paweł Kaczmarek (śpiew), Mariusz Kowalczyk (fortepian), Julia Michalska (kontrabas), Julia Bajon (puzon i keyboard), Martyna Bajon (saksofon altowy i sopranowy), Grzegorz Thiel (gitara, trąbka i śpiew) oraz Dawid Wypych (perkusja). Kierownictwo artystyczne nad projektem objął Mariusz Kowalczyk, a dekorację sceny przygotowała Bożena Nowak. Za oświetlenie, dźwięk i montaż odpowiadała firma Audiosfera GT.

Większość piosenek z tego koncertu zostanie także wykonana na żywo, podczas plenerowej uroczystości z okazji 70-lecia włoszakowickiego Ogniska Muzycznego, o której poinformujemy w najbliższym czasie. Tymczasem zapraszamy do oglądania wersji online!

A.A.

Media