Koncert muzyki chrześcijańskiej na bis

Zorganizowany pod koniec lipca w Dłużynie koncert muzyki chrześcijańskiej dostarczył tak wielu emocji i wzruszeń, że postanowiono zorganizować go ponownie. Tym razem odbył się w ostatnią sobotę września w kościele pw. św. Marcina Biskupa w Bukówcu Górnym.

Tak jak przed dwoma miesiącami na scenie zaprezentowali się: Szymon Gąda (śpiew, pianino, kierownictwo artystyczne), Julia Bajon, Anna Sobol i Katarzyna Józefczak (śpiew) oraz Martyna Bajon (śpiew, saksofon, gitara). Dla urozmaicenia dołączyła do nich również skrzypaczka Magdalena Nowacka. W wykonaniu wspomnianych artystów ponownie wybrzmiały najpiękniejsze piosenki i pieśni religijne, odznaczające się ogromnym ładunkiem emocjonalnym. Głębokie wzruszenie można było zauważyć nie tylko na twarzach osób zasiadających na widowni, ale również usłyszeć w głosach wykonawców.

Na zakończenie koncertu muzycy otrzymali owacje na stojąco oraz kwiaty wręczone przez nowego bukówieckiego proboszcza księdza Macieja Jankowiaka. W zamian wykonali na bis utwór finałowy, którym była piosenka „Abba Ojcze”.

Organizatorami koncertu byli Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowicach, parafia pw. św. Marcina Biskupa w Bukówcu Górnym oraz Studio Muzyki Szymona Gądy. O właściwe nagłośnienia wydarzenia zadbała niezmiennie firma Soundproduction Dariusz Wandolski i Wojciech Białasik.

 A.A.

Galeria