Finał karaoke dla podopiecznych Studia Muzyki

W ostatnią sobotę sierpnia w wieleńskim Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjnym „Trzy Jeziora”, położonym na terenie sąsiedniej gminy Przemęt, odbył się wielki finał cyklu karaoke „Muzyczne Kadry”. Nad prawidłowym przebiegiem zabawy przez całe wakacje czuwał Szymon Gąda, a jej laureatkami zostały dwie podopieczne prowadzonego przez niego Studia Muzyki.

W sobotnim konkursie wystąpiło siedmiu finalistów w kategorii dziecięcej i dziesięciu w kategorii dorosłych, wyłonionych wcześniej w cotygodniowych preselekcjach. Wśród młodszych uczestników najlepsza okazała się dziesięcioletnia Zofia Kaźmierczak z Koszanowa, która wykonała utwór „Meluzyna” z repertuaru Małgorzaty Ostrowskiej, natomiast wśród starszych bezkonkurencyjna była siedemnastoletnia Julia Przezbór z Włoszakowic, wykonując piosenkę „Skyfall” z repertuaru Adele. Dziewczęta, tak jak już wspominaliśmy, na co dzień doskonalą swoje umiejętności śpiewu we włoszakowickim Studiu Muzyki Szymona Gądy. Osiągnięty przez nie sukces jest tym większy, że w finale prezentowali się soliści z całej Polski, a występy oceniało profesjonalne jury w składzie: Jan Babczyszyn (animator kultury i wieloletni organizator wydarzeń kulturalnych), Maciej Czemplik (gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent muzyczny) i Katarzyna Miednik (songwriterka, kompozytorka, wokalistka i aktorka). Obie laureatki wygrały m.in. pobyt z wyżywieniem w hotelu Tarasy Wang w Karpaczu.

Zofia Kaźmierczak i Szymon Gąda

Julia Przezbór i Szymon Gąda

Obu dziewczętom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłości! Warto wspomnieć, że w finale, poza Julią, wzięło również udział kilka innych reprezentantek naszej gminy.

A.A.