Dzień Rodziny w Boguszynie

„Bez względu na to, czy masz 5 czy 60 lat, gwarantujemy dobrą zabawę!” – takim hasłem promowany był Dzień Rodziny w Boguszynie, który odbył się w minioną sobotą 11 czerwca. Z przebiegu imprezy wynika, że jej organizatorzy wcale nie rzucali słów na wiatr.

Zgodnie z zapowiedzią festyn rozpoczął gość specjalny w osobie „babci Pelagii”, która przedstawiła najważniejsze przygotowane na ten dzień atrakcje. A tych było co niemiara. Na dzieci czekały m.in. animacje, zamek dmuchany oraz liczne gry i zabawy z nagrodami. Coś dla siebie mogli również znaleźć starsi uczestnicy imprezy. Jakby tego było mało, nie zabrakło też poczęstunku, zarówno dla małych, jak i dla dużych.

Organizatorem imprezy było Koło Gospodyń Wiejskich w Boguszynie, a wsparcia organizacyjnego udzielił Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowicach.

A.A., zdj. A.A., J. Lorenz