Bomb(k)owe „Nasze Jutro”

Pierwszego dnia astronomicznej zimy do sklepów, niczym jak na saniach Świętego Mikołaja, wjechał ostatni tegoroczny, grudniowy numer „Naszego Jutra”. Oprócz słynnej włoszakowickiej bombki i bożonarodzeniowych życzeń na okładce można w nim znaleźć wiele innych ciekawych materiałów.

Okładka 375 numeru czasopisma „Nasze Jutro” przedstawiająca oświetloną bombkę i życzenia bożonarodzeniowe

W najnowszym wydaniu miesięcznika m.in.:

• Informacje urzędowe,
  • Raporty z realizowanych inwestycji,
  • Relacje z gminnych wydarzeń,
  • Wydarzenia z życia WBK i ŚDS,
  • Dwa artykuły leszczyńskiego historyka Damiana Szymczaka, pierwszy dotyczący dziesięciolecia włoszakowickiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, a drugi domniemanej kradzieży drzew z okolicznych lasów,
  • Wieści z Biblioteki,
  • Historia tragicznego pożaru w Dłużynie sprzed 35 lat,
  • Wywiad z nowym proboszczem włoszakowickiej parafii księdzem Zbigniewem Dobroniem,
  • Kronika kulturalna,
  • Galerie zdjęć z gminnych wydarzeń,
  • Reportaż o włoszakowickich alpakach,
  • Postać Ignacego Pawłowskiego w cyklu „Patroni naszych ulic”,
  • Oferty firm Wygrzani – sauna mobilna oraz Plast-Met w dziale „Przedsiębiorczość”,
  • Wiadomości oświatowe,
  • Sport i rekreacja,
  • Zdrowotne właściwości jemioły w „Kąciku zdrowia”,
  • Zabieg botoksu na włosy w „Kąciku urody”,
  • Postać radnej gminy Włoszakowice Doroty Langner w cyklu „Znani, nieznani”,
  • Świąteczna krzyżówka z nagrodą.

Życzymy przyjemnej lektury oraz oczywiście zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych. Tradycyjnie też dziękujemy naszym Czytelnikom za wierne kupowanie i czytanie „Naszego Jutra” przez kolejny rok. Do przeczytania już w styczniu!